SFI - stalni posao iz udobnosti sopstvenog doma

Forum

Post Reply
Forum Home > Dokazi uplata > Moji dokazi uplata

Danijel Bozic
Site Owner

Ako zelite i Vi da zaradjujete putem SFI-a, a jos se niste registrovali kliknite OVDJE.

January 2, 2014 at 5:02 PM Flag Quote & Reply

Danijel Bozic
Site Owner

Nova uplata legla juce na PayPal. Prva slika su sve transakcije koje sam imao u poslednjih 7 dana (obratite paznju na one uokvirene crvenom bojom) a druga slika su sve primljene uplate u proteklih skoro mjesec dana. Nemojte da Vas u prvoj slici zbuni broj uplata koje sam je vrsio, jer ja aktivno koristim svoj PayPal nalog i kao sto vidite te uplate nemaju nikakve veze sa Carson Services, odnosno SFI-em.

January 10, 2014 at 5:17 AM Flag Quote & Reply

Danijel Bozic
Site Owner

Nova uplata :). Da vas ne zbuni, ovo su moje transakcija na i sa PayPal-a u poslednjih 7 dana. Nova uplata je ovo prvo 244$, a zadnje je 900$ koje sam zahtjevao da mi PayPal prebaci na kreditnu karticu, tj. ziro racun u banci.

--

internetzarada.webs@gmail.com

January 25, 2014 at 11:24 AM Flag Quote & Reply

DaXy
Member

zadovoljavajuce :D

--

Worried about money?
Lose those worries by adding a second paycheck with Strong Future International. Get started FREE. Start seeing money within a few weeks. Learn more at:
www.sfi4.com/13555615/FREE

February 6, 2014 at 6:18 AM Flag Quote & Reply

Danijel Bozic
Site Owner

Na insistiranje nekih od clanova naseg tima postavljam screenshotove svoje zarade u periodu od 1.5.2014.godine do danas. Napominjem da sam postao poprilicno neaktivan i da dnevno na SFI trosim svega 10-ak minuta.

--

internetzarada.webs@gmail.com

January 11, 2015 at 1:05 PM Flag Quote & Reply

You must login to post.